شرکت برساز رویداد پارس

شرکت برساز رویداد پارس به عنوان یکی از برگزار کنندگان اصلی نمایشگاه های تخصصی در نمایشگاه بین المللی مشهد فعالیت می نماید. این شرکت از جمله شرکتهای پیشرو در زمینه بکار گیری روش ها و تکنیک های جدید در پروسه مدیریت و برگزاری نمایشگاه تخصصی در کشور می باشد. عمده فعالیت های این مجموعه تا کنون بر برگزاری نمایشگاه های تخصصی در حوزه صنعت غذا و همچنین چاپ و بسته بندی متمرکز بوده است.

 

چرا ما ؟

شرکت برساز رویداد پارس سابقه طولانی ای در برگزاری نمایشگاه های بین المللی و ملی دارد. بر این اساس، ما درک و دانشی بروزی از بازار گسترده ایران داریم؛ بازاری که اخیراً با لغو تحریم ها مجدداً دروازه های بین المللی به روی آن گشوده شده است و یک بار دیگر به هدفی مطلوب برای سرمایه گذاران خارجی و تجار تبدیل شده است. با این وجود، تجارب ما به بازار داخل ایران محدود نمی شود، زیرا ما در زمینه های مختلف صنعت با متخصصان برجسته زیادی در کشورهای همسایه تعامل مستقیم داشته ایم که جزو غرفه داران، مشتریان و بازدید کنندگان نمایشگاه های ما بوده اند. علاوه بر این، ما پیشینه های فرهنگی و تاریخی مشترک فراوانی با کشورهای همسایه داریم، بنابراین شرکت برسازرویداد پارس اطلاعات ارزشمندی در مورد بازارهای این کشورها دارد و ما به سلایق و اولویت های آن ها واقف هستیم که این اطلاعات ما را در ارائه خدمات مرتبط به مشتریان یاری خواهد کرد. با شرکت در نمایشگاه های ما، شما می توانید از این اطلاعات بهره مند شوید و از خدمات بازاریابی ما به منظور تقویت کسب و کار خود در بازار گسترده ایران که جمعیت آن حدود 80 میلیون نفر است و نیاز روزافزون به کالاها و خدمات خارجی در آن وجود دارد، بهره مند شوید. همچنین، با در اختیار داشتن غرفه ای در نمایشگاه های تجاری ما، شما به بازارهای کشورهای همسایه از جمله افغانستان، پاکستان، عراق، سوریه و همچنین کشورهای مشترک المنافع دسترسی آسان خواهید داشت؛ زیرا در نمایشگاه های ما، همیشه غرفه داران، بازدید کنندگان و هیئت های بازدید کننده با هدف ترویج کسب و کار خود و پیدا کردن شرکای بین المللی حضور دارند. بنابراین، ما با استفاده از دانش و تجربه ای که در اختیار داریم، می توانیم تا حد زیادی به توسعه طرح بازاریابی شما کمک کنیم و شما می توانید از طریق ایران به عنوان مسیری امن، راه خود را به این کشورها باز کنید.

درباره iFOOD 2021

آیفود 99 شیراز به عنوان بیست وسومین رویداد تخصصی سالانه در زمینه “محصولات غذایی و فرآوری مواد غذایی” در شیراز است. این نمایشگاه با حمایت و پشتیبانی ” شرکت نمایشگاه بین المللی فارس ” و توسط شرکت برساز رویداد پارس برگزار می گردد. ایران با جمعیت حدود ۸۰ میلیون نفر و تولید ناخالص داخلی ۳۷۰ میلیارد دلار در سال ، یکی از جذاب ترین مکان ها در زمینه فعالیت های تجاری در سال های آتی خواهد بود. افزایش تولیدات کشاورزی وصنعت فرآوری مواد غذایی ایران نه تنها برای جمعیت در حال رشد ایران بلکه برای همسایگانی مانند افغانستان، عراق، ترکمنستان، تاجیکستان و همچنین کشورهای حوزه خلیج فارس تهیه می گردد. با توجه به نقش ارزنده و مهم نمایشگاه های بین المللی در تبادل اطلاعات فنی و بازرگانی و آشنایی صاحبان صنایع ، پژوهشگران و دست اندرکاران با آخرین دستاوردهای صنعتی و فن آوری روز جهان و همچنین به منظور معرفی توان تولید و صادرات کشور نمایشگاه بین المللی مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته iFood 2021 ازتاریخ 7 الــی 10 بهمن ماه 99 توسط شرکت برساز رویداد پارس در محل نمایشگاه های بین المللی فارس برگزار خواهد گردید.
ایفود 98 شیراز:
این نمایشگاه در فضایی به مساحت 4000  هزارمتر مربع و با حضور 84  شرکت داخلی در دو بخش صنایع غذایی و ماشین آلات وابسته در بهمن ماه 1398 برگزار گردید. این رویداد میزبان مقامات عالی رتبه از جمله استاندار فارس و مدیرکل صنایع غذایی وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز بوده است. همچنین 5 هیات تجاری خارجی از کشورهای قطر، هند، آذربایجان، عراق و افغانستان علاوه بر هیات های داخلی از این نمایشگاه بازدید نمودند.

 

درباره محل برگزاری

شرکت نمایشگاه بین المللی فارس در منطقه آب و هوایی دلپذیر شیراز در حدود 760000 مترمربع تاسیس شده است و بیش از 600 نمایشگاه بین المللی و ویژه در زمینه های مختلف مانند صنعت ساختمان، پزشکی، کشاورزی، تجهیزات نفت و گاز، الکترونیک و رایانه، طلا و جواهر که توسط بازدید کنندگان حرفه ای بازدید شده است، برگزار شده است. این سایت توسط کارشناسان UFI ارزیابی شده و اکنون عضو UFI با استانداردهای جهانی است. شیراز به عنوان قطب الکترونیک، پزشکی، کشاورزی و دانشگاه در جمهوری اسلامی مشهور است.
شیراز پایتخت استان فارس. بزرگترین شهر منطقه جنوب ایران و مشهور به دلیل جاذبه های طبیعی و آثار فرهنگ ایرانی باستانی در جهان است.
نمایشگاه دائمی فارس, بزرگترین نمایشگاه و مرکز تعامل در جنوب کشور است و آماده جذب سرمایه گذاران برگزاری نمایشگاه ها است.
همه خدمات نمایشگاه عبارتند از:
1 – 17000 متر مربع مساحت (داخلی)
2- منطقه 3000 متر مربع (فضای باز)
3- ذخیره سازی 2300 متر مربع
4- 18000 متر مربع پارکینگ برای غرفه داران و بازدید کنندگان
5- 50000 مترمربع سبز
6- اینترنت (بی سیم)
7- امکانات (محل دعا، سرویس WC، کافی شاپ، فست فود، …)
8- خدمات ورزشی (محل عکسبرداری، رانندگی، …)
9- ایستگاه آتش نشانی
10- بانک

 

درباره استان فارس

28 شهرستان ۴۷ هتل / ۱۳ هتل آپارتمان دارد. جمعیت ۴میلیون ۸۵۲ هزار نفر در استان فارس و حدود ۲ میلیون نفر در شهر شیراز ساکن هستند. حدود ۳۲۱ واحد صنایع غذایی در شرکت شهرک های استان فارس وجود دارد. حدود ۱۲۷ هزار واحد صنفی ۳۵۰۰ بازرگان فعال حدود ۸۰ میلیون دلار واردات از گمرکات سهم صنایع غذایی استان از کل صنعت به طور متوسط ۲۰% است. براساس اطلاعات موجود بیش از 495 واحد صنایع غذایی در استان فعالیت دارند. صادرات استان به ۸۵ کشور جهان (حدود ۸۰% صادرات استان به ۱۵کشور و ۲۰% به ۷۰ کشور دیگر است). رشد صادرات به عراق ۱۱ درصد رشد داشته است.(در صدر این صادرات محصولات غذایی، سیمان ،کالاهای صنعتی، عصاره پودر،رب گوجه فرنگی،فرش،سرکه و انواع ترشی،مصنوعات پلاستیکی وخرما اشاره کرد) در سال 95 میزان ارزآوری صادرات محصولات کشاورزی این استان ۲۰۰ میلیون دلار بوده که حجم بسیار بالایی دارد.با توجه به ظرفیت های بی بدیل کشاورزی به ویژه در حوزه محصولات باغی توسعه صنایع فراوری، تبدیلی و بسته بندی دراستان ضروری به نظر می آید. صنایع استان فارس در دوسته قابل تقسیم است: ۱)صنعت گردشگری ۲) صنایع ماشین سازی(غذایی، شیمیایی و الکترونیکی و..) مدیر کل صنعت ،معدن و تجارت استان: با توجه به مزیت استان درتولید موادغذایی، کمبود صنایع بسته بندی و تبدیلی با تکنولوژی روز جهت صادرات از جمله مشکلات این بخش است. در سال 95 صادرات مواد غذایی ورند صعودی داشته وبه طور متوسط ۸۸%این صادرات اختصاص به چهار محصول عمده شامل رب گوجه فرنگی،انواع بستنی ، کنستانتره،انواع ابمیوه و انواع ترشی و شوری است.